SG73P1ERTTP101J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP101J
JLCPCB Part #
C6295507
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS