RN73H2ETTD9101D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9101D25
JLCPCB Part #
C3932152
Description
250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS