SG73G2BTTD6811C
MFR.Part #
SG73G2BTTD6811C
JLCPCB Part #
C7359546
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS