RN732BTTD7872A05
MFR.Part #
RN732BTTD7872A05
JLCPCB Part #
C4128659
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS