RN73H1JTTD8201C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD8201C50
JLCPCB Part #
C3940663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS