RN73H2BTTD5422B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5422B10
JLCPCB Part #
C4258252
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS