SG73G2BTTD5763C
MFR.Part #
SG73G2BTTD5763C
JLCPCB Part #
C7310670
Description
-55℃~+155℃ 500mW 576kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS