RN73R2BTTD2181C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2181C50
JLCPCB Part #
C2548166
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS