SG73G2BTTD5760C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD5760C
JLCPCB Part #
C6481427
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS