SG73G2BTTD5761C
MFR.Part #
SG73G2BTTD5761C
JLCPCB Part #
C7359526
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS