SG73G2BTTD5110D
MFR.Part #
SG73G2BTTD5110D
JLCPCB Part #
C6220892
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS