SG73G2BTTD4321D
MFR.Part #
SG73G2BTTD4321D
JLCPCB Part #
C6677581
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS