SG73G2BTTD4320D
MFR.Part #
SG73G2BTTD4320D
JLCPCB Part #
C7359496
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS