SG73G2BTTD30R9C
MFR.Part #
SG73G2BTTD30R9C
JLCPCB Part #
C6220842
Description
-55℃~+155℃ 30.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS