RN731JTTD6651F100
MFR.Part #
RN731JTTD6651F100
JLCPCB Part #
C4065146
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS