SG73G2BTTD21R0D
MFR.Part #
SG73G2BTTD21R0D
JLCPCB Part #
C7310570
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS