RK73H1ERTTP1240D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1240D
JLCPCB Part #
C4286831
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS