RN73H1JTTD8201F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8201F25
JLCPCB Part #
C4199071
Description
100mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS