RK73H2BTTD4122D
MFR.Part #
RK73H2BTTD4122D
JLCPCB Part #
C2578488
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS