SG73G2BTTD1004C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1004C
JLCPCB Part #
C6220759
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS