RN73H1JTTD1202C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1202C25
JLCPCB Part #
C3911863
Description
100mW 12kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS