RN73R2ETTD1500F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1500F25
JLCPCB Part #
C2604323
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS