RN73H1JTTD1050D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1050D100
JLCPCB Part #
C4142257
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS