SG73G2ATTD9100D
MFR.Part #
SG73G2ATTD9100D
JLCPCB Part #
C6677434
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS