SG73G2ATTD8452C
MFR.Part #
SG73G2ATTD8452C
JLCPCB Part #
C5910703
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS