ERJ-PB6B6980V
MFR.Part #
ERJ-PB6B6980V
JLCPCB Part #
C4029002
Description
-55℃~+155℃ 200mW 698Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS