SG73G2ATTD8450C
MFR.Part #
SG73G2ATTD8450C
JLCPCB Part #
C7359368
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS