RN731JTTD1072A05
MFR.Part #
RN731JTTD1072A05
JLCPCB Part #
C4045021
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS