SG73G2ATTD82R5C
MFR.Part #
SG73G2ATTD82R5C
JLCPCB Part #
C7076972
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS