SLR1TTE4423F
MFR.Part #
SLR1TTE4423F
JLCPCB Part #
C4141045
Description
-55℃~+180℃ 1W 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS