SG73P1JTTD7R50F
MFR.Part #
SG73P1JTTD7R50F
JLCPCB Part #
C3922539
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS