SG73G2ATTD7872C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD7872C
JLCPCB Part #
C7359366
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS