SG73G2ATTD1872C
MFR.Part #
SG73G2ATTD1872C
JLCPCB Part #
C7359303
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS