SG73G2ATTD7683C
MFR.Part #
SG73G2ATTD7683C
JLCPCB Part #
C6481870
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS