SG73G2ATTD7682C
MFR.Part #
SG73G2ATTD7682C
JLCPCB Part #
C7359364
Description
-55℃~+155℃ 500mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS