RN732BTTD3740B25
MFR.Part #
RN732BTTD3740B25
JLCPCB Part #
C6982503
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS