SG73G2ATTD75R0D
MFR.Part #
SG73G2ATTD75R0D
JLCPCB Part #
C7310465
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS