RN73R2BTTD1011D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1011D50
JLCPCB Part #
C3920745
Description
-55℃~+155℃ 1.01kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS