RN731JTTD2132A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD2132A10
JLCPCB Part #
C4109652
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 21.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS