RN73H2ETTD6651A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6651A10
JLCPCB Part #
C4313016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS