RN73H2BTTD8453B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8453B10
JLCPCB Part #
C2573893
Description
250mW 845kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS