RN73H1JTTD2942A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2942A25
JLCPCB Part #
C4024532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS