SG73G2ATTD6342D
MFR.Part #
SG73G2ATTD6342D
JLCPCB Part #
C6481860
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS