RN732ATTD61R9D50
MFR.Part #
RN732ATTD61R9D50
JLCPCB Part #
C3989750
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS