SG73G2ATTD6202C
MFR.Part #
SG73G2ATTD6202C
JLCPCB Part #
C5893801
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS