RN73H1JTTD2460C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2460C50
JLCPCB Part #
C4022099
Description
100mW 246Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS