SG73G2ATTD6191C
MFR.Part #
SG73G2ATTD6191C
JLCPCB Part #
C5910678
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS