RN732BTTD15R6D50
MFR.Part #
RN732BTTD15R6D50
JLCPCB Part #
C3958184
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS