RN73R1ETTP9421B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP9421B25
JLCPCB Part #
C2508240
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS