RN73H2ETTD1373F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1373F25
JLCPCB Part #
C4201681
Description
137kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS